The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

cartepedia.ro

Cerinte

  • Student in cadrul facultatii de Arhitectura
  • Utilizarea ArhiCad nivel mediu- avansat
  • Cunostinte nivel mediu- avansat de 3dmax, CorelDRAW, Photoshop, Microsoft Office
  • Initiativa, creativitate, monitorizare, tact, lucrul in echipa, atentie la detalii.

Responsabilitati

  • Intocmirea proiectelor tehnice ( DTAC, PT, DE): parti scrise si parti desenate
  • Intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor, acordurilor şi a autorizaţiilor de construire
  • Intocmirea solutiilor si prezentarilor 3D
  • Abilitati in luarea deciziilor, creativ, pasionat, implicat, punctual.

Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, dinamice, la o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al activitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.

Beneficii:

  • program flexibil
  • renumeratie satisfacatoare
  • plusuri si bonificatii in functie de activitate
  • mediu de lucru relaxat, placut, creativ.

Alte informatii:

  • Nivel carieră Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Student, Freelancer
  • Salariu oferit 400-500€/lună
  • Permis de conducere B
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?