The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

cartepedia.ro

Suntem o agenție de Marketing Digital certificată Google și căutăm pentru biroul nostru din Oradea coleg / colegă pentru postul de PHP Junior Web Designer.

Responsabilitățile postului:

  • dezvoltarea de web site-uri ( WP, HTML);
  • dezvoltarea template-urilor de email și alte elemente ce țin de interacțiuni web;
  • dezvoltarea materialelor de Marketing (Photoshop);
  • realizare de layout-uri;
  • implementarea codurilor de tracking in website-urile noastre.

Cerințe:

  • cunoașterea limbii engleze la nivel avansat;
  • cunoștințe în realizarea bannere-lor grafice;
  • experiența în dezvoltarea de web site-uri;
  • cunoștințe în materie de standarde Web și practici recomandate;
  • cunoștințe în a scrie Cod HTML5 / CSS3;
  • experiență Java Script și jQuery;
  • cunoștințe bune de PHP, mySQL;
  • experiență în dezvoltarea de web site-uri folosind platforme precum WP sau alte CMS-uri;
  • cunoștințe de Responsive Web Design;
  • abilitatea de a dezvolta un proiect compatibil cu cele mai populare Browsere și platforme;
  • capabilitate de a folosi jQuery și/sau CSS pentru a crea conținut interactiv și animat;
  • aprecierea unui design bun, standarde ridicate în privința a tot ce ține de Usability și UX;
  • atenție sporită la detalii;
  • abilitatea de a comunica într-un mod eficient cu team-ul.

Beneficii:

  • salariu atractiv;
  • birou ultra central;
  • calculator și soft-uri de ultimă generație.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?