The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

f64.ro

Căutăm Customer Support Administrator pentru una dintre cele mai mari companii din Oradea. Clientul nostru combină tehnologia cu ingineria şi acoperă o gamă largă de industrii pe care le întâlnim în viața de zi cu zi, inclusiv IT, electrocasnice, echipamente industriale, automobile, avioane, roboți, și generarea de energie electrică.

Responsabilităţi:

  • Menţine constant comunicarea cu fabricile şi urmăreşte îndeaproape termenele de livrare;
  • Plasează şi înregistrează comenzile şi rezolvă situaţiile legate de acestea;
  • Oferă suport echipei de vânzări interne şi echipei de vânzări externe;
  • Administrează baza de date;
  • Întocmeşte rapoarte;
  • Emite facturi;

Cerinţe:

  • Experienţa în domeniul administrativ constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe de limba engleză la nivel avansat;
  • Cunoştinţe de limba franceză la nivel avansat;
  • Bune cunoştinţe de operare a calculatorului;
  • Persoană optimistă şi responsabilă;
  • Bune abilităţi de comunicare;
  • Studii medii sau superioare;

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-una dintre cele mai cunoscute companii din Europa;
  • Mediu de lucru tânăr şi dinamic cu foarte mare potenţial de dezvoltare;
  • Oportunitate de avansare;
  • Salariu atractiv;
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?