Daca esti o persoana orientata catre client, student, proaspat absolvent sau un profesionist in dezvoltare, vezi daca profilul de mai jos ti se potriveste si aplica!

Cerinte:

  • Studii medii/superioare
  • Cunostinte medii de operare PC

Responsabilitati:

  • Preluare comenzi online
  • Activitati de productie produse personalizate (imprimare/gravura/broderie,etc.)
  • Pregatirea si finalizarea comenzilor (identificare produse, personalizare, ambalare, predare curier)

Ce iti oferim noi:

  • Posibilitatea unui job care poate fi un prim pas catre o cariera de succes
  • Contract part time, tura L-V de la 17:30 la 21:30 sau weekend 08-20
  • Locatie centrala, in Sectorul 1, aproape de liniile principale de metrou (Grivita) sau RATB
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?