Job Operator facturare si administrare site

Loc de munca (Bucuresti) la Oteros

Publicat pe 18 mai

Candidatul ideal

Oteros isi mareste echipa! Cautam o colega noua, cu varsta cuprinsa intre 22–28 ani, care sa se ocupe de site-​ul nostru online www​.oteros​.ro si sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

  • Persoana organizata, energica, orientata catre client
  • Să fie dispusă să învețe – în firmă învățăm și ne dezvoltăm continuu!
  • Să îi placă să muncească
  • Să fie organizată si atenta la detalii
  • Abilitati bune de comunicare
  • Capacitatea de a mentine disciplina si ordinea la locul e munca.

Reprezinta un avantaj:

  • Experienta cu platforma Prestashop
  • Experienta in folosirea programului de facturare Saga
  • Cunostinte medii de operare PC (Word, Excel), avantaj editare foto

Descrierea postului:

  • Administrarea și confirmarea (pe email sau telefon) comenzilor plasate în cadrul magazinului online
  • Emiterea facturilor de iesire
  • Program facturare SAGA
  • Emiterea AWB-​urilor în baza comenzilor primite
  • Pregătirea coletelor pentru expediție
  • Preluare/​receptie/​gestionare a produselor si stocurilor companiei
  • Preluarea și rezolvarea situațiilor în care apar neconformități (reclamatii, retururi produse)
  • Va gestiona continutul website-​ului companiei www​.oteros​.ro (adaugare produse site, descriere produse, adaugare poze)
  • Platforma PrestaShop
  • Administrare pagina de Facebook si cont de Instagram

Beneficii

  • Mediu de lucru placut, echipa tanara
  • Program de Luni-​Vineri 8–17 (1 ora pauza de masa inclusa in program)
  • Sediu in zona centrala (sectorul 5)
  • Salariu fix
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?