Job Agent vanzari

Loc de munca (Oradea) la Forelit

Publicat pe 9 mai

Persoana cu experienta in domeniul comertului de produse alimentare, cunoasterea localizarii unitatilor de alimentatie publica, ambitioasa, harnica, perseverenta, cu abilitati de convingere si comunicare, cu cunostinte de gatit, flexibila si deschisa la acumulare de cunostinte noi.

Responsabilitati principale:

  • Cautarea de clienti noi din segmentul de alimentatie publica;
  • Ofertarea produselor alimentare;
  • Preluarea comenzilor, intretinerea, urmarirea si dezvoltarea relatiei si sortimentatiei de produse cu clientul din portofoliu;
  • Invatarea si insusirea tuturor produselor din punct de vedere a caracteristicilor si a modului de folosire/​intrebuintare din portofoliul de ofertare;
  • Incasarea c/​v produselor vandute dupa caz;
  • Relationarea cu conducatorul direct in vederea imbunatatirii activitatii comerciale;
  • Intocmirea rapoartelor de activitate;
  • Interrelationarea cu colegii din echipa de vanzari in ideea de a se imbunatatii activitatea fiecaruia pe aria proprie de activare.

Beneficii:

  • Salarizare fixa;
  • Tichete de masa pe card;
  • Bonusuri si premii de activitate, premii de sarbatori;
  • Program flexibil de lucru;
  • Telefon si tableta de serviciu, masina de serviciu;
  • Siguranta financiara, sprijinul din partea unei societati cu activitate prospera si cu experienta de 10 de ani in domeniu.

Descrierea companiei

S.C. Forelit S.R.L. are ca obiect de activitate , comercializarea si distributia produselor alimentare congelate, refrigerate si uscate. Activitatea noastra incepe sa prinda contur din anul 2007, cand am emis prima factura de marfa si am inceput sa ne facem cunoscuti in randul consumatorilor de produse alimentare . Am inceput activitatea de distributie cu 30 de produse alimentare congelate . In prezent portofoliul nostru de produse alimentare se imparte in 32 de categorii de produse, respectiv peste 1300 de produse alimentare , rezultat la care nu am fi putut ajunge fara o colaborare foarte buna si stransa cu partenerii nostri. Pentru noi partenerul a fost, este, si va fi intotdeauna foarte important, si noi credem in sloganul nostru „Partenerul nostru este viitorul nostru”.

In speranta ca v-​am trezit interesul D-​voastra pentru produsele și serviciile noastre, asteptam sa ne contactati. Cu multumiri directorul comercial.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?
Sunt de acord