Job Receptioner(a)

Loc de munca (Bucuresti) la Aqua Sport

Publicat pe 4 mai

Find Your Why
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 28 august si poti castiga cartea Mentalitatea invingatorului, scrisa de autorul Carol Dweck, prin tragere la sorti. ✌

Te caracterizeaza energia pozitiva, zambetul natural si vrei sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice? Clubul Sportiv Aqua Sport Bucuresti cauta coleg/colega pentru receptie! Trimite-ne cv-ul tau si o poza. Te asteptam in echipa noastra!

Candidatul ideal

  • Orientare catre client, amabilitate;
  • Atitudine pozitiva si prezenta agreabila;
  • Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
  • Atentie la detalii si atentie distributiva;
  • Cunostinte de operare calculator, case de marcat, fax, copiator, scaner.

Descrierea jobului

  • Intampinarea si directionarea membrilor Clubului spre zonele lor de interes;
  • Informarea membrilor Clubului cu privire la serviciile oferite (cotizatii, program, instructori, facilitati, etc.);
  • Programarea si reprogramarea membrilor Clubului telefonic sau in receptie;
  • Inregistrarea membrilor si administrarea corecta a bazei de date;
  • Suport pentru organizarea evenimentelor speciale;
  • Lucrul in schimburi.

Clubul Aqua Sport Bucuresti a luat nastere in anul 2010, fiind un proiect ambitios, ce avea ca scop seriozitatea si garantia unei experiente placute pentru toti vizitatorii. Pe masura ce anii au trecut, am reusit sa ne mentinem o baza de membri fideli carora li se alatura noi membri in fiecare zi. Astfel, extinderea clubului a fost inevitabila, desfasurandu-si activitatea in patru locatii din capitala: bazinul Olimpia (Vitan), bazinul Dante Alighieri (Titan) si bazinele Persepolis (Aviatiei).

Odata cu extinderea clubului, nevoia crearii unei grupe de performanta s-a transformat brusc dintr-o dorinta intr-o necesitate, plecand de la ambitia de a oferi tinerelor talente o sansa de a se afirma. Asadar, in anul 2013 a fost introdusa, in mod oficial, Grupa de Performanta Aqua Sport, care, in doar doi ani a reusit sa se dezvolte enorm, crescand de la un grup de 10 membri pana la peste 200 de copii in anul curent. De-a lungul timpului, grupa de performanta a reusit sa adune sute de medalii la gatul campionilor nostri, castigate la diverse concursuri locale, nationale si internationale.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?