Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Republika este o agenție independentă cu 10 ani de experiență pe piața din România și internațională. Activitatea agenției acoperă o gamă largă de servicii și medii de comunicare și include gestionarea comunicării digitale a mărcilor din portofoliu, atât în România cât și pe piețe externe.

Republika angajează Digital Account Manager care să se alăture echipei!

Cerințe:

  • Minimum 3 ani de experiență de agenție în proiecte de digital;
  • Familiarizare cu noțiunile și platformele tehnice de bază, pentru a găsi un limbaj comun cu colegii din celelalte departamente (design, programare, financiar);
  • Skill-​uri excelente de comunicare în română și engleză;
  • Cunoaștere și înțelegere a mediului digital și a particularităților principalelor tipuri de platforme și canale digitale;
  • Capacitate de gestionare eficientă a timpului și resurselor pentru a livra rezulatatele dorite în timpul stabilit;
  • Organizare și atenție la detaliu;
  • Proactivitate în dezvoltarea de noi proiecte sau în optimizarea proiectelor și proceselor de lucru curente.

Responsabilități:

  • Gestionarea conturilor alocate prin planificare și execuție, în limitele de timp și de buget;
  • Gestionarea resurselor alocate pe proiect — copywriteri, designeri, programatori — pentru a menține un flow de lucru eficient și echilibrat;
  • Menținerea unei relații strânse cu clienții și departamentele de financiar și legal;
  • Asistarea celorlalte departamente în planificarea proiectelor viitoare;
  • Gestionarea colaborării cu furnizori externi (ex: producție video) pentru a asigura un proces de producție cât mai eficient și rezultatele dorite de agenție și client;
  • Raportarea activității și a rezultatelor obținute, analiza și interpretarea rezultatelor;
  • Consultanță constantă pentru clienți, în vederea optimizării rezultatelor și proceselor de lucru.

Beneficii:

  • Salariu pe măsura competențelor și experienței;
  • Oportunitatea de a lucra pe branduri mari și de a gestiona proiecte ambițioase;
  • Oportunități constante de creștere în cadrul agenției;
  • Un mediu de lucru plăcut, alături de o echipă unită, pasionată și dinamică.

Ești candidatul potrivit? Trimite-​ne CV-​ul tău și câteva cuvinte despre tine!