Job Agent Recrutare (Studii de cercetare calitativa)

Loc de munca (Bucuresti) la Ipsos

Publicat pe 24 aprilie

Find Your Why
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 28 august si poti castiga cartea Mentalitatea invingatorului, scrisa de autorul Carol Dweck, prin tragere la sorti. ✌

Principalele responsabilitati:

  • Recomandarea/​recrutarea participantilor la studii calitative de cercetare de piata (discutii de grup/​interviuri/​etnografii etc)
  • Participarea activa la briefing-​ul fiecarui proiect
  • Pastrarea legaturii cu supervizorul/​managerul de proiect
  • Respectarea termenelor de livrare.

Cerinte:

  • Student/​Angajat part-​time/​Full-​time (acest job nu presupune prezenta la birou si poate fi desfasurat prin recomandare sau prin recrutare directa in teren).
  • Cunostinte minime de folosire a calculatorului (email, Microsoft Office).
  • Foarte bune abilitati de persuasiune, spirit proactiv si curios.
  • Disponibilitate de participare la briefing-​ul fiecarui proiect.

Beneficii:

  • Program flexibil (nu presupune prezenta la bioru, activitatea se poate desfasura de la distanta sau direct pe teren, in functie de criteriile de recrutare specifice fiecarui proiect in parte)
  • Poate fi o buna metoda de suplimentare a veniturilor
  • Bonusuri acordate lunar.

Daca esti curios si vrei sa iti incepi cariera in cercetarea de piata, aplica la acest anunt!

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?