Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Uniunea Salvați România - USR caută Social Media Manager.

O să fie o provocare frumoasă care îți permite să îmbini cunoștințele despre social media cu pasiunea pentru politică și actualitate. O să lucrezi cu parlamentarii, consilierii și membrii USR, într-o echipă dinamică și creativă.

Ce atribuții va avea noul Social Media Manager al USR:

  • Redactează și publică postări pe platformele de social media ale USR, răspunde la comentarii și la mesaje private;
  • Monitorizează activitatea din social media - atât activitatea de pe platformele USR, cât și de pe conturile online ale liderilor de opinie;
  • Configurează și gestionează campaniile de ads-uri de pe platformele USR;
  • Extinde activitatea către Instagram și LinkedIn;
  • Identifică și implementează instrumente de administrat platformele de social media (Planable, Hootsuite, etc);
  • Ține legătura cu agenția de digital și lucrează împreună cu restul echipei de comunicare pentru implementarea strategiei de comunicare.

Așteptăm CV-ul tău.

Nu sta deoparte!