Job Ambalator Manual

Loc de munca (Bucuresti) la Fashion Days

Publicat pe 4 aprilie

Descrierea jobului:

  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
  • Ambaleaza produsele comandate de clienţi în timpul cel mai scurt şi în condiţii optime;
  • Emite facturile de vanzare si documentul de transport (AWB) conform comenzii (produselor) scanate;
  • Se asigura ca produsele vandabile, provenite din retururi au ambalaje si etichete corespunzatoare;
  • Asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor pe rafturile de picking (conform comenzilor primite pe dispozitivul de scanare);
  • Colecteaza produsele din sistemul de depozitare, pentru a satisface un număr de comenzi independente;
  • Culege produsele de pe rafturi si le pune in cutia speciala pentru ambalarea comenzii.

Candidatul ideal:

  • Atentie distributiva;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitate de a lucra in echipa;
  • Engleza-nivel mediu-este un plus;
  • Experienta cu scanner (terminal mobil-cod de bare) constituie un avantaj.

Beneficii:

  • mediu de lucru tanar si prietenos;
  • lucrul intr-un depozit nou, dotat cu ultimele utilaje in domeniu;
  • transport asigurat de angajator de la statia de metrou Pacii-depozit (Dragomiresti-Vale);
  • pachet salarial atractiv;

Interesat? Asteptam CV-ul tau.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?