Job Backend PHP Developer

Loc de munca (Bucuresti) la Prologue

Publicat pe 21 martie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

Responsabilitati:

  • Dezvoltare website-uri, aplicatii web
  • Dezvoltarea de module noi in cadrul proiectelor existente
  • Respectarea termenelor stabilite

Cerinte:

  • Experienta minim 2 ani intr-un post similar
  • Cunostinte minime de html + css
  • Cunostiinte avansate de php (si OOP), mysql, apache
  • Cunostinte de framework javascript (preferabil jQuery)
  • Experienta de lucru cu integrari API-uri, ERP-uri, integrari plati online, REST, Webservices, SOAP
  • Experienta de lucru cu framework-uri MVC
  • Tehnici de optimizare si performanta la volume mari de trafic
  • Cunostinte elementare de securitate web
  • Cunostinte elementare linux
  • Experienta de lucru cu API-uri de Travel (Worldspan, Amadeus, Travelfusion, Hotelcon, Goglobal) sau lucrul cu site-urile de turism (OTA - bilete avion, holteluri, asigurari) reprezinta un plus
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?