Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Responsabilitati:

  • Dezvoltare website-uri, aplicatii web
  • Dezvoltarea de module noi in cadrul proiectelor existente
  • Respectarea termenelor stabilite

Cerinte:

  • Experienta minim 2 ani intr-un post similar
  • Cunostinte minime de html + css
  • Cunostiinte avansate de php (si OOP), mysql, apache
  • Cunostinte de framework javascript (preferabil jQuery)
  • Experienta de lucru cu integrari API-uri, ERP-uri, integrari plati online, REST, Webservices, SOAP
  • Experienta de lucru cu framework-uri MVC
  • Tehnici de optimizare si performanta la volume mari de trafic
  • Cunostinte elementare de securitate web
  • Cunostinte elementare linux
  • Experienta de lucru cu API-uri de Travel (Worldspan, Amadeus, Travelfusion, Hotelcon, Goglobal) sau lucrul cu site-urile de turism (OTA - bilete avion, holteluri, asigurari) reprezinta un plus