Job Personal site

Loc de munca (Bucuresti) la Micul Fermier

Publicat pe 15 martie

Focus
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 25 aprilie si poti castiga cartea Focus, scrisa de autorul Daniel Goleman, prin tragere la sorti. ✌

Golden Fish este o companie romaneasca cu o experienta de peste 10 ani in vanzarea produselor destinate micilor fermieri si nu numai.

Proiectul “Micul Fermier” a luat nastere din dorinta de a veni in intampinarea ccolaboratorilor nostri, facilitandu-le procesul de achizitie si punandu-le la dispozitie, prin intermediul magazinului online , toata gama de produse pe care societatea noastra le comercializeaza: motocositori, drujba, pompe de apa, pompe de stropit motoare si nu numai.

Colegul pe care il cautam

  • daca iti plac produsele pentru casa si gradina;
  • daca iti doresti un loc in care sa inveti si sa te dezvolti
  • daca iti place sa interactionezi cu oamenii atat telefonic cat si prin e-mail sau fizic
  • daca esti o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva.

Este important sa ai si:

  • cunostinte de operare PC (excel - nivel mediu);
  • cunostinte de limba engleza
  • abilitati de organizare si prioritizare
  • atentie la detalii
  • Experienta ajuta, dar nu este necesara ( invatam impreuna ).

Avem un mediu de lucru dinamic, dar relaxat, cu multe provocari specifice unui start-up, dar care te va face sa vii cu drag la munca dimineata.

Descrierea jobului

Ca in orice start-up, avem multe de facut si multe de invatat. De aceea, tu ne vei ajuta in activitatile noastre de zi cu zi, in special cu:

  • Introducerea si actualizarea produselor, a preturilor si a promotiilor prin intermediul platformei de administrarea a magazinului online intr-un editor intern, specific
  • documentare pentru fiecare produs, in scopul completarii informatiilor despre acesta, folosind resurse online (site-uri de specialitate)
  • Verificarea periodica a corectitudinii informatiilor afisate pe site;
  • Preluarea si gestionarea comenzilor efectuate telefonic, online sau prin e-mail;
  • Urmarirea bunului mers al comenzilor plasate: verificarea disponibilitatii produselor, confirmarea comenzii si a termenului de livrare;
  • Oferirea de suport telefonic sau pe e-mail clientilor si furnizarea acestora de informatii legate de caracteristicile si modul de utilizare al produselor comercializate, transport, modalitati de plata disponibile etc;
  • Consilierea clientilor in vederea achizitionarii produselor in acord cu nevoile acestora;
  • Gestionarea retururilor si a livrarilor intarziate;
  • Mentinerea unor bune relatii cu clientii, furnizorii si firmele de curierat;
  • Alte sarcini adiacente care se pot ivi in procesul de gestionare a magazinului online.

Daca ti-am starnit interesul, te asteptam sa te alaturi noua in calatoria spre clienti fericiti si sa descoperi lumea din interiorul familiei micul-fermier.ro

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Salariu: 2.300,00RON /lună

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?