Job Asamblor mobilier

Loc de munca (Bucuresti) la Blejan

Publicat pe 14 martie

Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

✨ Aplica la orice job pana pe 25 septembrie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de autorul David Rock, prin tragere la sorti. ✌

Asamblor mobilier

Candidatul ideal

  • cunostinte de interpretare a desenului tehnic;
  • experienta anterioara in domeniul montajului de mobilier;
  • persoana serioasa si responsabila.

Descrierea jobului

  • asamblarea/demontarea corecta a pieselor de mobilier conform schitelor de montaj si a instructiunilor fabricantului;
  • manipularea produselor de mobilier.

BLEJAN este o firma infiintata in anul 2005, in Bucuresti, din dorinta de a dovedi ca necesitatea efectuarii unui transport de marfa intern si international, transport mobilier, etc., sau orice mutare a unei firme se poate transforma dintr-o corvoada intr-un lucru simplu.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?