Job Consultant Imobiliar

Loc de munca (Cluj-Napoca) la Edil

Publicat pe 13 martie

Cerinte

  • Studii medii sau superioare finalizate;
  • Bune abilitati de comunicare si adaptare la interlocutor;
  • Responsabilitate fata de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  • Persoana ambitioasa, creativa, proactiva, cu spirit dezvoltat al competitiei
  • Orientare catre client si spre performanta;
  • Experienta in vanzari constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Contactarea clientilor si programarea unor intalniri;
  • Consolidarea portofoliului de clienti si atragerea de noi clienti
  • Prezentarea in mod profesional a solutiilor si serviciilor imobiliare;
  • Promovarea serviciilor propuse de companie in mediul online si pe diferite canale de specialitate
  • Mentinerea permanenta a contactului/ relatiei cu clientii deja existenti, participarea activa la dezvoltarea portofoliului de clienti prin idenficarea si generarea de noi oportunitati;

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv, in functie de perfomante si rezultate
  • Mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si dinamica
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?
Sunt de acord