Job Asistent Relatii Clienti

Loc de munca (Cluj-Napoca) la Aneva

Publicat pe 13 martie

Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

✨ Aplica la orice job pana pe 25 septembrie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de autorul David Rock, prin tragere la sorti. ✌

Persoana potrivita pentru acest post este:

spontana si indreptata catre solutii

personalitate energica, are gandire pozitiva

orientata catre client si catre rezultat

capabil sa lucreze atat in echipa cat si independent

competent sa opereze pe calculator si pe internet

constient ca rezultatele si succesul depend de implicarea personala si de efortul depus

Descrierea postului

  • reprezinta interesele comerciale ale companiei si partenerilor
  • prospecteaza piata si extinde portofoliu de clienti
  • analizeaza si prelucreaza cererile de oferta, negociaza si incheie contracte
  • creeaza relatii cu clienti noi si le dezvolta pe cele existente
  • participa la evenimente in domeniu pentru stabilirea de noi contacte
  • asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei in vederea satisfacerii la nivel inalt a necesitatilor clientilor;

Beneficii

  • Echipa performanta, orientata catre success.
  • Castiguri substantiale, progresive
  • Instruire zilnica si periodica alaturi de specialisti
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?