Job Specialist Achizitii

Loc de munca (Bucuresti) la ERKA

Publicat pe 4 martie

Focus
Castiga cartea Focus!

✨ Aplica la orice job pana pe 6 iunie si poti castiga cartea Focus, scrisa de autorul Daniel Goleman, prin tragere la sorti. ✌

Responsabilitati:

  • Pastreaza legatura cu furnizorii din portofoliu;
  • Transmite cereri de oferte, negociaza preturi in colaborare cu departamentul de Client Service;
  • Identifica si propune noi furnizori in functie de nevoile companiei;
  • Centralizeaza necesarul de marfa in functie de ofertele acceptate de catre clienti si transmite comenzile catre furnizori;
  • Informeaza departamentele interesate asupra termenelor de livrare;
  • Transmite si inregistreaza in sistem confirmarile de comanda externa si interna;
  • Intocmeste si completeaza la zi raportarile uzuale in cadrul companiei.

Cerinte:

  • Persoana organizata si atenta la detalii, cu abilitati de negociere si focus pe dezvoltare profesionala si personala;
  • Abordare pozitiva a sarcinilor de lucru;
  • Capacitate de lucru orientata spre respectarea termenelor limita;
  • Sociabilitate, capacitate de lucru in echipa;
  • Cunostinte de MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) ;
  • Constitue avantaj experienta in achizitii sau ofertare

Beneficii oferite:

  • telefon de serviciu
  • laptop
  • mediu de lucru dinamic si profesionist;
  • posibilitate de dezvoltare profesional intr-un mediu tanar si dinamic
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?
Sunt de acord