Job Agent turism / Ticketing

Loc de munca (Bucuresti) la Veltravel

Publicat pe 8 februarie

The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 iulie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. ✌

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu abilitati de comunicare, orientata spre rezultate, tenace, cu abilitati de gestionare a relatiei cu clientul, ambitioasa si atenta la detalii.

Responsabilitati:

  • Preluarea clientilor care fac rezervari online sau care suna in call center;
  • Asistenta pre si post vanzare;
  • Efectuarea de rezervari pe site-ul companiei Veltravel si in sistemele partenere;
  • Asistarea clientilor in efectuarea check-inului online;
  • Promovarea produselor si ghidarea clientului catre cea mai buna varianta de calatorie;
  • Emitere documente calatorie.

Beneficii:

  • Mediu de lucru placut;
  • Activitate dinamica - Business online;
  • Companie in dezvoltare;
  • Sistem de bonusare motivant pentru performanta;
  • Locatia (aproape de metrou, central, accesibil din orice zona a Bucurestiului).

Descrierea companiei

Veltravel.ro este cel mai avansat motor romanesc de cautare si rezervare in timp real de produse turistice, membru al Expedia Affiliate Network parte a Expedia Inc.- cea mai mare companie de turism din lume.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?
Sunt de acord