Job Consultant financiar in asigurari

Loc de munca (Bucuresti) la Generali

Publicat pe 6 februarie

Hai in echipa Generali si fa-ti viata la birou asa cum visezi

Noi credem ca e normal sa ai un program flexibil si un venit lunar la fel. Sa lucrezi atat cat iti place, de unde iti place si sa progresezi in ritmul tau.

Asa e in echipa Generali. Tu decizi cum vrei sa-ti arate ziua de lucru, iar noi te sustinem cu programe de dezvoltare profesionala si cu venituri pe masura ambitiei tale.

Ce oferim

  • Mentori care sa te ghideze inca din prima zi
  • Suport pentru autorizarea ca agent de asigurare (cod RAF)
  • Un program de initiere foarte bine structurat
  • Oportunitati reale de dezvoltare rapida

Responsabilitati

  • Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii propri
  • Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei
  • Efectuarea analizei de risc pentru client, construirea de oferte si finalizarea vanzarilor
  • Oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului

Beneficii

  • Finantare 24 luni de activitate
  • Un orar flexibil ca sa te poti bucura şi de hobby-urile tale
  • Bonusuri din vanzarile personale
  • Traininguri gratuite
  • Programe de mentoring, schimb de experienta si coaching
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?