Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Hai in echipa Generali si fa-ti viata la birou asa cum visezi

Noi credem ca e normal sa ai un program flexibil si un venit lunar la fel. Sa lucrezi atat cat iti place, de unde iti place si sa progresezi in ritmul tau.

Asa e in echipa Generali. Tu decizi cum vrei sa-ti arate ziua de lucru, iar noi te sustinem cu programe de dezvoltare profesionala si cu venituri pe masura ambitiei tale.

Ce oferim

  • Mentori care sa te ghideze inca din prima zi
  • Suport pentru autorizarea ca agent de asigurare (cod RAF)
  • Un program de initiere foarte bine structurat
  • Oportunitati reale de dezvoltare rapida

Responsabilitati

  • Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii propri
  • Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei
  • Efectuarea analizei de risc pentru client, construirea de oferte si finalizarea vanzarilor
  • Oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului

Beneficii

  • Finantare 24 luni de activitate
  • Un orar flexibil ca sa te poti bucura şi de hobby-urile tale
  • Bonusuri din vanzarile personale
  • Traininguri gratuite
  • Programe de mentoring, schimb de experienta si coaching