Job Assistant manager

Loc de munca (Bucuresti) la Pazo Services

Publicat pe 1 februarie

Find Your Why
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 28 august si poti castiga cartea Mentalitatea invingatorului, scrisa de autorul Carol Dweck, prin tragere la sorti. ✌

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare reprezinta un avantaj
  • Cunostinte de contabilitate primara
  • Cunostinte solide de operare MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Aptitudini reale de interrelationare si prezentare
  • Creativitate, atentie la detalii, initiativa, flexibilitate
  • Atentie distributiva
  • Persoana comunicativa, dinamica cu atitudine pozitiva
  • Persoana orientata spre rezolvarea problemelor ivite pe parcursul desfasurarii activitatii
  • Cunostinte nivel mediu de limba engleza

Descrierea jobului

  • Indeplinirea activitatilor specifice de secretariat
  • Preluarea, inregistrarea, distribuirea documentelor si a corespondentei catre compartimentele implicate, indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
  • Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
  • Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
  • Verificarea prezentei zilnice a angajatilor
  • Verificarea - actualizarea diverselor situatii la nivel de societate
  • Verificarea - rezolvarea altor aspectelor administrative - ex. monitorizarea GPS –urilor instalate in autoturismele societatii etc.
  • Mentinerea relatiei cu firmele de telefonie mobile, firmele de curierat rapid si cu alti colaboratori dupa caz
  • Organizarea si asigurarea protocolului pentru sedinte, intalniri si pentru vizitatorii externi, conform cerintelor
  • Actualizarea bazei de date documente
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
  • Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Descrierea companiei

PAZO Services AG este o companie privata care activeaza in Romania din 2013.

Suntem specializati in Facility Management Services, Constructii – Finisaje si Antreprenoriat General

Prestam o gama diversificata de servicii si suntem activi in intreaga tara.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?