Persoanele potrivite pentru aceasta pozitie trebuie sa detina pasiune pentru programare, sa fie ambitioase si dornice de a invata lucruri noi. Ne dorim sa investim in oameni seriosi, cu potential, oameni care doresc sa se perfectioneze si sa dezvolte o cariera ca programatori.

De asemenea, ne-am dori ca potentialii candidati sa detina o buna cultura informatica. Experienta nu este necesara, ce ne dorim este o persoana focusata, dornica sa invete si atenta la detalii.

Cerinte:

  • cunostinte fie de PHP, Python sau Node.js pentru cei care doresc sa se axeze pe tehnologii web pentru back-end
  • cunostinte fie de HTML, CSS sau JavaScript pentru cei care doresc sa se axeze pe tehnologii web pentru front-end
  • spirit antreprenorial
  • atentie la detalii
  • limba engleza- nivel mediu/avansat

Responsabilitati:

  • dezvoltarea de aplicatii web

Beneficii:

  • pachet salarial atractiv
  • program flexibil
  • sansa de a lucra intr-o echipa tanara si de a incepe o cariera in domeniul programarii.

Daca esti pasionat/a de IT si mereu ti-ai dorit sa cunosti mai mult decat ofera cursurile universitare si target-ul tau principal este sa castigi experienta practica, aplica aici.

Descrierea companiei

One Mineral Dev este o companie startup, infiintata in iulie 2017. Este o companie de software in domeniul turismului si isi propune sa dezvolte cat mai multe proiecte interne. Unul din obiectivele companiei este sa gaseasca persoane care isi doresc acelasi lucru.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?