Job Project Manager

Loc de munca (Bucuresti) la Tiffani

Publicat pe 25 ianuarie

Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

✨ Aplica la orice job pana pe 25 septembrie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de autorul David Rock, prin tragere la sorti. ✌

Cautam o persoana cu experienta in online, domeniul imbracaminte dama.

Responsabilitatile postului:

  • Recrutarea echipei de lucru si coordonarea ei. (momentan nu avem aceasta echipa formata)
  • Propune si sustine bugetul de marketing pentru diverse perioade;
  • Stabileste obiective si urmareste indeplinirea acestora;
  • Propune si implementeaza campanii PPC , campanii de afiliere sau alt tip de campanii de promovare;
  • Asigura stabilitatea si cresterea brandului companiei in mediul online si social media;
  • Administreaza si urmareste campaniile in derulare;
  • Realizeaza concepte creative pentru promotiile si produsele brandului;