Job Consultant operatiuni clienti

Loc de munca (Iasi) la BoostIT

Publicat pe 25 ianuarie

Cerinte:

  • Experienta in domeniul financiar – bancar;
  • Cunoaste limba engleza la un nivel avansat (Obligatoriu)
  • Abilitati de operare PC;
  • Flexibilitate, responsabilitate;
  • Atentie, spirit de organizare, rigurozitate.

Responsabilitati:

  • Interactioneaza cu clientii printr-un sistem de suport online pentru inregistrare clientului si finalizarea procesului de KYC (Know Your Client – Verificare Client);
  • Suport in utilizarea platformei;
  • Derularea procesului de exchange de crypto monede si withdrawal;
  • Furnizeaza servicii si proceseaza tranzactii pentru clienti;
  • Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate;
  • Promoveaza si participa activ la vanzarea produselor si serviciilor specifice clientilor;

Ale informatii:

  • Interval salarial: 450 – 500 euro Net + bonus de performanta
  • Durata contract: nedeterminata
  • Perioada de proba : 3 luni
  • Program: de seara (4PM –12 AM; 12AM – 8AM)
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?