Job Programator PHP

Loc de munca (Bucuresti) la SEO Cupcake

Publicat pe 24 ianuarie

Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

✨ Aplica la orice job pana pe 25 septembrie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de autorul David Rock, prin tragere la sorti. ✌

Cunostinte:

  • PHP
  • MySQL
  • Javascript (jQuery)
  • HTML 5
  • CSS 3
  • Programare orientata pe obiect
  • Cunostinte de dezvoltare de tip MVC
  • Cunostinte in dezvoltarea de noi functionalitati pentru platformele Prestashop si WordPress
  • Absolvent al unei facultati tehnice

Constituie un avantaj experienta cu:

  • Adobe Photoshop
  • alte platforme opensource
  • Smarty
  • panoul de administrare cPanel/WHM
  • sistemul de operare Linux (CentOS)

Responsabilitati:

  • dezvoltarea de site-uri si aplicatii web
  • optimizarea si mentenanta site-urilor partenere

Descrierea companiei

SEO Cupcake este o echipa tanara, in plina dezvoltare, specializata in marketing online si in web development. Desi suntem prezenti pe piata online doar din 2012, avem de partea noastra avantajele unei echipe competitive, mereu pregatite sa accepte provocarea tuturor potentialilor parteneri, fiind deja recomandati de nume puternice precum Bigotti, Gothaer sau Hornbach.

Suntem in permanenta in cautarea unor colegi noi care sa corespunda viziunii noastre profesionale si care sa ne ajute sa devenim, alaturi de ei, o echipa mai mare si mai performanta, cu departamente bine structurate si care colaboreaza strans pentru a obtine rezultatele dorite.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?