Job Costumer Representative

Loc de munca (Cluj-Napoca) la Aneva

Publicat pe 22 ianuarie

Candidatul ideal

  • Abilitati excelente de comunicare, completate de capacitatea de adaptare a mesajului la variate categorii de clienti
  • Atitudine proactiva, capacitate de rezolvare de probleme si de invatare rapida
  • Orientare catre client si catre solutii
  • Abilitati foarte bune de operare PC (MS Office, Internet Explorer), precum si capacitatea de a lucra cu mai multe programe simultan

Descrierea jobului

  • Preia apelurile clienţilor, oferind consultanta;
  • Stabileste agenda de lucru pe fiecare client in parte;
  • Participa la toate intalnirile cu clientul;
  • Aduna toate datele necesare si intocmeste ofertele catre client;
  • Mentine relatii profesionale cu toti partenerii companiei;
  • Pastreaza si intareste imaginea firmei;
  • Asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei in vederea satisfacerii la nivel inalt a necesitatilor clientilor;
  • Promoveaza imaginea companiei prin atitudine, cunoştinţe, orientare către client şi disponibilitate.

Ce îţi oferim?

  • Carieră pe termen lung: Oportunitatea de a face parte dintr- o echipa tanara si ambitioasa aflata intr- o continua expansiune;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Training şi cursuri de specialitate gratuite.

Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a face parte din echipa noastra!

Descrierea companiei

ANEVA HUMAN RESOURCES este un partener pe termen lung pentru clienții săi, oferind soluții profesionale complete adaptate necesităților lor. Oferim solutii resurse umane inovative si complete clientilor nostri in legatura cu servicii de:

  • Recrutare si selectie
  • Dezvoltare si formare
  • Traininguri personalizate
  • Cursuri de formare profesionala
  • Evaluare de performante
  • Indicatori de performanta
  • Managementul performantei
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?