Job Livrator cu autoturism propriu

Loc de munca (Bucuresti) la Caserola

Publicat pe 7 ianuarie

Candidatul ideal

  • Dorești să lucrezi într-un startup de succes și să câștigi peste 3000 lei pe luna?
  • Livratorii noștri sunt tineri între 25 și 75 de ani, rapizi ca Speedy Gonzales, descurcăreți și fără frică de aglomerație.
  • Dacă ai mașină și permis, ești serios și dorești să muncești pe bune, contactează-ne!

Descrierea jobului

Treaba e simplă: îți trimitem comanda pe telefon, o preiei de la restaurant și o livrezi clientului. Dacă o livrezi rapid (sau te scuzi ocazional cu o glumă bună), încasezi și un bacșis. Lucrezi cum vrei tu, full-time sau part-time.

Ce câștigi:

  • Salariu + bonus de performanta
  • Bacsisuri
  • Decont combustibil 10Litri /100km

Descrierea companiei

Eat & Joy SRL prin intermediul site-ului livrează mâncare la domiciliu de la restaurante de top din București. Suntem activi pe piață din 2013, și în acest timp ne-am dezvoltat rapid concentrându-ne pe oferirea de servicii premium în special către clienți din mediul corporatist. Selectăm cu grijă restaurantele cu care colaborăm pentru a garanta calitatea mâncării, și selectăm de asemenea cu grijă persoanele pe care le aducem în echipă, pentru a oferi clienților întotdeauna servicii ireproșabile.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?