Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Responsabilitati

  • efectuarea studiilor de piata necesare pentru a identifica potentiali clienti
  • dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti
  • participarea activa la implementarea strategiei de vanzari
  • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
  • ofertarea, negocierea si urmarirea derularii contractelor;
  • redactarea zilnica a rapoartelor privind activitatea desfasurata;
  • oferirea unor servicii de calitate clientilor Namisoft;
  • colaborarea cu diferitele departamente ale firmei pentru realizarea obiectivelor

Candidatul ideal

  • Experienta relevanta in domeniul vanzarilor (minim 1 an, vanzarea de servicii IT constituie un avantaj)
  • Persoana energica, persuasiva, cu atitudine serioasa, pozitiva
  • Abilitati excelente de comunicare, de lucru in echipa
  • Disponibilitate de a calatori (in principal in Bucuresti, dar nu exclusiv)
  • Studii superioare sau medii
  • Cunostinte de baza MS Office (MS Word, Excel, Powerpoint)
  • Posesia unui permis auto categoria B este apreciata

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv, in concordanta cu performantele obtinute si realizarea obiectivelor de vanzari; salariul este format dintr-o suma fixa + comision cu valoare nelimitata (calculat ca procent din valoarea vanzarilor)
  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un start-up inovativ si ambitios ca lider al echipei de vanzari
  • Decontarea diferitelor servicii folosite (telefonie, transport, etc.)