Job Key Account Manager

Loc de munca (Bucuresti) la NamiSoft

Publicat pe 2 ianuarie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

Responsabilitati

  • efectuarea studiilor de piata necesare pentru a identifica potentiali clienti
  • dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti
  • participarea activa la implementarea strategiei de vanzari
  • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
  • ofertarea, negocierea si urmarirea derularii contractelor;
  • redactarea zilnica a rapoartelor privind activitatea desfasurata;
  • oferirea unor servicii de calitate clientilor Namisoft;
  • colaborarea cu diferitele departamente ale firmei pentru realizarea obiectivelor

Candidatul ideal

  • Experienta relevanta in domeniul vanzarilor (minim 1 an, vanzarea de servicii IT constituie un avantaj)
  • Persoana energica, persuasiva, cu atitudine serioasa, pozitiva
  • Abilitati excelente de comunicare, de lucru in echipa
  • Disponibilitate de a calatori (in principal in Bucuresti, dar nu exclusiv)
  • Studii superioare sau medii
  • Cunostinte de baza MS Office (MS Word, Excel, Powerpoint)
  • Posesia unui permis auto categoria B este apreciata

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv, in concordanta cu performantele obtinute si realizarea obiectivelor de vanzari; salariul este format dintr-o suma fixa + comision cu valoare nelimitata (calculat ca procent din valoarea vanzarilor)
  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un start-up inovativ si ambitios ca lider al echipei de vanzari
  • Decontarea diferitelor servicii folosite (telefonie, transport, etc.)
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?