Job Manipulant Marfa

Loc de munca (Bucuresti) la Persons

Publicat pe 29 decembrie

Responsabilități:

  • Încărcarea, descărcarea mărfurilor şi manipularea acestora în depozite
  • Încărcarea şi/sau descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare
  • Asigură gestiunea stocului de marfa în baza documentelor de intrare / ieşire;
  • Expediază marfa către clienţi conform comenzilor şi priorităţilor;

Candidatul ideal

  • Experiență anterioară minimum 1 an pe post asemănător
  • Cursuri de pregătire sau permis/autorizaţie de stivuitorist, pentru manipularea mecanizată a mărfurilor (constituie un avantaj)
  • Abilitați de calcul matematic
  • Persoană serioasă, de încredere
  • Ordonat, punctual, simt practic, usurinta in orientare
  • Responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa
  • Rezistenta la efort sustinut

Beneficii

  • Salariu avantajos
  • Bonuri de masă
  • Decont transport
  • Program Luni-Vineri (8:00-16:30)

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?