Job Manipulant Marfa

Loc de munca (Bucuresti) la Persons

Publicat pe 29 decembrie

Responsabilități:

  • Încărcarea, descărcarea mărfurilor şi manipularea acestora în depozite
  • Încărcarea şi/sau descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare
  • Asigură gestiunea stocului de marfa în baza documentelor de intrare / ieşire;
  • Expediază marfa către clienţi conform comenzilor şi priorităţilor;

Candidatul ideal

  • Experiență anterioară minimum 1 an pe post asemănător
  • Cursuri de pregătire sau permis/autorizaţie de stivuitorist, pentru manipularea mecanizată a mărfurilor (constituie un avantaj)
  • Abilitați de calcul matematic
  • Persoană serioasă, de încredere
  • Ordonat, punctual, simt practic, usurinta in orientare
  • Responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa
  • Rezistenta la efort sustinut

Beneficii

  • Salariu avantajos
  • Bonuri de masă
  • Decont transport
  • Program Luni-Vineri (8:00-16:30)

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?
Sunt de acord