Job Director Executiv

Loc de munca (Targu Mures) la QLT

Publicat pe 11 decembrie

Detalii

Director Executiv – startup business dezmembrari auto (localitatea: Cristesti, judet Mures)

Societate comerciala cu capital privat, integral romanesc, startup, in domeniul dezmembrarilor auto.

Obiective urmarite: dezvoltarea companiei.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani, preferabil intr-un startup;
  • Experienta in domeniul auto, tehnic sau conex reprezinta avantaj;
  • Engleza nivel mediu;
  • Carnet auto ctg. B.

Responsabilitati:

  • Raspunde de utilizarea optima a resurselor materiale, financiare, patrimoniale si umane alocate pentru atingerea obiectivelor firmei;
  • Coordoneaza echipei din subordine (mecanic, electrician, asistent comercial showroom);
  • Coordoneza si supervizeaza departamentul tehnic de dezmembrari auto, departamentul de prezentare si desfacere la punctul de lucru si activitatea magazinului de vanzare on line;
  • Mentine relatia cu clientii companiei, furnizorii de servicii (administrative, contabilitate, administrare site etc.) si reprezinta firma in relatia cu institutiile Statului;
  • Dezvolta businessul, negociaza contractele cu partenerii;
  • Identifica noi oportunitati de crestere si diversificare a activitatii;
  • Urmareste indeplinirea planului anual de actiune si a obiectivelor asumate;
  • Realizeaza rapoarte si analize la solicitarea administratorului companiei.

Oferta:

  • Pachet salarial discutabil in functie de experienta profesionala;
  • Masina;
  • Telefon;
  • Laptop.

Locatie:

Localitate Cristesti, judetul Mures (la 7 km de centrul orasului Targu Mures).

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?