Job Agent Vanzari B2B

Loc de munca (Bucuresti) la NamiSoft

Publicat pe 28 noiembrie

Nivel Cariera: Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Responsabilitati:

  • efectuarea studiilor de piata necesare pentru a identifica potentiali clienti
  • dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti;
  • participarea activa la implementarea strategiei de vanzari;
  • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
  • ofertarea, negocierea si urmarirea derularii contractelor;
  • redactarea zilnica a rapoartelor privind activitatea desfasurata;
  • oferirea unor servicii de calitate clientilor Namisoft;
  • colaborarea cu diferitele departamente ale firmei pentru realizarea obiectivelor

Cerinte / Competente

  • Experienta relevanta in domeniul vanzarilor (vanzarea de servicii IT constituie un avantaj major);
  • Persoana energica, persuasiva, cu atitudine serioasa, pozitiva;
  • Abilitati excelente de comunicare, de lucru in echipa
  • Disponibilitate de a calatori (in principal in Bucuresti, dar nu exclusiv);
  • Studii superioare sau medii
  • Posesia unui permis auto categoria B este apreciata
  • Cunostinte de baza MS Office (MS Word, Excel, Powerpoint)

Oferta

  • Pachet salarial atractiv, in concordanta cu performantele obtinute si realizarea obiectivelor de vanzari; salariul este format dintr-o suma fixa + comision cu valoare nelimitata (calculat ca procent din valoarea vanzarilor).
  • Abonament telefon, abonament mijloace transport in comun
  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un start-up inovativ si ambitios ca liderul echipei de vanzari

Despre companie

NamiSoft Technologies dezvolta solutii IT si de comunicare pentru a creste renumele, expunerea si conversia unui brand. Folosim tehnologii inovative pentru a imbunatati prezentarea si vizibilitatea produselor, sporind abilitatea unei companii de a vinde si oferi servicii mai bune clientilor..

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?
Sunt de acord