Job Agent vanzari

Loc de munca (Targoviste) la Arcturus Media

Publicat pe 28 noiembrie

Candidatul ideal

  • Ai experienta in vanzare, sau vrei sa incepi o cariera in vanzari, chiar daca NU iti acorda nimeni sansa pentru ca ai ZERO experienta;
  • Ai capacitatea de a aborda clientii si de a le castiga/mentine interesul pentru produsul promovat;
  • Esti bun in comunicare si negociere;
  • Organizarea, inovatia si orientarea catre client sunt punctele tale forte;
  • Esti ambitios, pozitiv si relationezi usor cu oamenii;
  • Nu iti sta in fire sa te dai batut cu una cu doua;
  • Ai rabdare si iti place sa lucrezi in echipa;
  • Esti persoana care se implica 100% in ceea ce face.

Descrierea jobului

  • Identifici nevoile clientilor si mentii standardele de calitate impuse de catre Client;
  • Vei construi, adapta si propune clientului o oferta de servicii cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare/ resemnare contract;
  • Oferi informatii corecte referitoare la produsele si serviciile promovate;
  • Iti indeplinesti obiectivele lunare individuale si de echipa;
  • Participi activ la imbunatatirea proceselor de lucru;
  • Castigi concursurile din cadrul echipei din care faci parte.

  • Program flexibil, full-time/ part-time in intervalul 09:00 – 17:00 de luni pana vineri;
  • Salariu in functie de experienta si posibilitatea de a-ti mari considerabil veniturile prin bonusuri;
  • Transparenta si corectitudine;
  • Dinamism si competitivitate intr-o atmosfera de lucru placuta;
  • Team leaderi tineri, cu experienta & prietenosi;
  • Colegi tineri, cu si fara experienta - abia intrati in echipa sau seniori.
  • Acces la training: tehnici de vanzare, comunicare si negociere pe care le inveti la noi si le aplici oricand apoi!
  • Coaching one2one – investim pentru a iti creste performanta

Cheama-ti prietenii si haideti la angajare!

Saptamanal asteptam noii colegi pentru a incepe calatoria!

Tu cand incepi?

Descrierea companiei

Arcturus Media este o companie tanara, companie infiintata in anul 2017 fiin un startup in domeniul dezvoltare software.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?