Job Consultant Vanzari B2B

Loc de munca (Bucuresti) la Rallu Ideas

Publicat pe 27 noiembrie

Find Your Why
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 28 august si poti castiga cartea Mentalitatea invingatorului, scrisa de autorul Carol Dweck, prin tragere la sorti. ✌

Ti-ar placea sa inveti multe despre marketing online?

Vrei sa simti ca ai o contributie majora in cresterea unui start-up?

...daca da, atunci citeste mai departe:

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

  • minim 6 luni experienta în vânzari B2B
  • abilitati bune de comunicare si argumentare
  • cunostinte medii de limba engleza, sa se descurce sa vorbeasca in engleza
  • gândire pozitiva si abilitati de organizare
  • sa fie punctual(a) si responsabil(a)
  • calculator personal cu internet, telefon personal cu internet si orice ---altceva este necesar pentru a comunica si a fi online
  • o forma juridica (PFA, II, SRL etc.)

Descrierea jobului:

  • prezinta si promoveaza serviciile oferite de agentie catre potentiali clienti cu scopul de a gasi noi contracte pentru agentie
  • este un job tip part time/lucru la distanta/online

Beneficii:

  • Program super flexibil
  • Comision fix per client adus
  • Training

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru faza 2 de recrutare.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?