The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

top-shop.ro

Salut, echipa Evercloud se extinde! Cautam un Frontend + Wordpress Developer (HTML, CSS, JavaScript, PHP) pasionat, care sa ajute la creare siteuri noi sau update-ul celor existente. Daca ai exprienta, esti sociabil, atent la detalii si pasionat de ceea ce faci, atunci te vrem in echipa noastra!

CERINTE:

  • Simt estetic dezvotat, cu mare antentie la detalii;
  • Cunostinte solide HTML5 / CSS3 / JavaScript;
  • Cunostinte Bootstrap;
  • Cunostinte solide cu frameworkul jQuery;
  • Abilitati primare de Photoshop pentru transferul machetelor grafice, realizate de Designer, in cod standard HTML;
  • Experienta in WordPress development;
  • Entry level PHP;
  • Abilitati de debugging (CSS/JS);
  • Abilitati bune de comunicare
  • Capacitate de asimilare rapida a informatiilor primite

RESPONSABILITATI:

  • Dezvoltare Frontend HTML in baza layout-urilor grafice sau intretinerea site-urilor existente;
  • Identificarea si corectarea erorilor de Frontend

BENEFICII:

  • Salariu motivant (in functie de cunoștinte și experienta);
  • Prime de Sarbatori;
  • Party-uri si iesiri in oras in grup;
  • Certificari si cursuri asigurate de companie;
  • Lucru in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
  • Pauze recreative cu echipa - Jocuri pe consola;
  • Bonusuri in functie de performanta.

DESCRIEREA COMPANIEI

Evercloud este o companie de Software Development, ce ofera solutii inovatoare de E-Commerce, adaptate nevoilor de business, tot mai complexe, ale clientilor.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?