The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

f64.ro

Suntem in cautarea unui Project manager.

Responsabilitati:

  • planificarea activitatilor de proiect in vederea atingerii obiectivelor definite
  • implementarea, monitorizarea si controlul activitatilor si resurselor, pentru asigurarea incadrarii in planificare si buget
  • evaluarea continua a statusului proiectului, comparativ cu planificarea, si propunerea de masuri de imbunatatire continua a activitatilor
  • relationare cu departamentele de marketing, sales si dezvoltare pentru proiectele de care este responsabil

Ne dorim de la viitorul coleg / viitoarea colega:

  • sa fie o persoana ambitioasa si comunicativa, o persoana deschis(a) catre provocari si orientat(a) catre rezultate
  • competente de management de proiect
  • cunostiinte in domeniu IT si/sau HR reprezinta un plus
  • cunostiinte de limba engleza

Despre Undelucram

Platforma ce gazduieste informatii despre mediul de lucru din Romania, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul Romaniei. Platforma gazduieste, de asemenea, informatii de interes public din domenii diferite precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc, informatii structurate atat sub forma de articole, cat si sub forma unor discutii de tip forum.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?