The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

top-shop.ro

Salut, echipa Evercloud se extinde! Daca ai exprienta in realizarea de proiecte software, esti sociabil, atent la detalii si pasionat de ceea ce faci, atunci te vrem in echipa noastra!

CERINTE:

  • PHP 5 / 7 (OOP) & MySQL
  • Cunostinte de HTML/javascript(jQuery)/CSS (cunoasterea frameworkului Bootstrap)
  • experienta cu sistem de versionare GIT/SVN
  • experienta in lucrul cu cel putin un framework PHP MVC (de exemplu CakePHP)
  • experienta in domeniul aplicatiilor de comert electronic - experienta in lucrul cu servicii web
  • comenzi terminal linux la nivel basic
  • testare (PHPUnit)
  • Abilitati bune de comunicare
  • Capacitate de asimilare rapida a informatiilor primite

RESPONSABILITATI:

  1. Analiza, proiectarea si dezvoltarea de module si submodule pentru aplicatii web si e-commerce
  2. Identificarea si corectarea bug-urilor existente

BENEFICII:

  • Salariu motivant (in functie de cunoștinte și experienta);
  • Prime de Sarbatori;
  • Party-uri si iesiri in oras in grup;
  • Certificari si cursuri asigurate de companie;
  • Lucru in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
  • Pauze recreative cu echipa
  • Jocuri pe consola;
  • Bonusuri in functie de performanta.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?