The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

evomag.ro

Candidatul ideal

Cautam o persoana comunicativă, cu multă energie pozitivă, pasionată de mediul online si de moda, care să se alăture echipei DON MEN.

Apreciem atentia la detalii, organizarea, initiativa si orientarea spre client. Experienta intr-un domeniu similar(comert electronic, vanzari sau retail) confera un avantaj.

Descrierea jobului

  • preluarea si procesarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online( don-men.com );
  • intocmirea documentelor necesare vanzarii produselor(facturi, awb) si gestionarea expeditiilor;
  • imbunatatirea permanenta a calitatii serviciilor, urmarirea comenzilor online, preluarea feedbackurilor si sugestiilor clientilor;
  • suport clientilor si solutionarea diverselor sesizari sau probleme aparute;
  • In showroom - oferirea serviciilor de consultanta vestimentara si vanzarea directa;
  • operarea casei de marcat;
  • mentenanta, etichetare, display produse, manechini;
  • organizarea si urmarirea stocurilor;
  • colaborarea cu echipele de stilisti in vederea predarii si receptiei articolelor pentru emisiuni TV sau alte colaborari media;
  • participarea activa la sedintele foto;
  • alte task-uri administrative.

Ce iti oferim:

  • un mediu frumos și relaxant intr-un showroom situat pe strada Washington(la 5 minute de metrou Victoriei), alături de o echipă mica dar dedicată și extrem de atasata de clientii sai;
  • program de lucru de luni pana vineri, intre 10 si 18, cafea buna si o terasa de vis dintr-o vila interbelica;
  • contract de muncă full-time, pe o perioadă determinată;
  • pachet salarial fix atractiv, cu posibilitate de negociere in functie de rezultatele obtinute;
  • comision lunar din vanzarile realizate in showroom, fara target-uri;
  • bonus anual;
  • seriozitate.

De când avem nevoie?

În luna Februaria facem selecția de CV-uri, organizam interviurile si perioadele de proba (2-3 zile platite).

Angajarea se va realiza incepand cu luna Martie.

Dacă simti ca acest job ti se potriveste si te motiveaza, trimite-ne CV-ul tău(insotit de o poză), alături de răspunsul tău la întrebarea: De ce crezi ca acest job este pentru tine?

Descrierea companiei

Adira Labels SRL este o companie textila cu o experienta de 15 ani, care comercializeaza en gros si en detail haine pentru barbati. Compania isi vinde produsele sub brand-ul propriu - DON, dar si sub alte branduri auxiliare, si ofera clientilor sai o linie completa de pantaloni, camasi, sacouri, jachete, paltoane, jeans, tricouri, incaltaminte si accesorii. In aprilie 2014, compania a lansat in Romania brandul DON, exclusiv online, prin site-ul DON-MEN.COM, si a cunoscut o crestere semnificativa devenind un nume foarte cunoscut in shopping-ul online pentru barbati. Misiunea principala a companiei o reprezinta crearea unei comunitati si satisfactia clientilor sai, si promite, prin platforma online, sa lucreze neincetat pentru a le oferi cea mai buna experienta de shopping. Datorita numeroaselor cereri, brandul DON este acum comercializat si in sistem en gros, doar pentru magazinele fizice din Romania si din strainatate.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?