The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

top-shop.ro

Arhivă, contracte, documente și miros de cafea.

Noi căutăm un nou coleg pentru postul de Assistant Manager, iar dacă tu cauți o echipă faină, dă-ne de veste.

Vom fi bucuroși să te cunoaștem!

Responsabilități:

  • Înregistrarea, redactarea și arhivarea corespondenței;
  • Înregistrarea și arhivarea contractelor;
  • Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor management
  • Actualizarea bazei de date
  • Asigurarea protocolului – delegații

Cerințe:

  • Cunoștințe PC (Word, Excel)
  • Limba engleza
  • Gestionarea și respectarea deadline-urilor
  • Organizarea task-urilor în funcție de priorități
  • Flexibilitate
  • Abilități foarte bune de organizare
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Multitasking

Beneficii:

  • Prime și tichete de masa
  • Transport asigurat la locul de munca din Brașov-Săcele
  • Flexibilitate și înțelegere
  • Cursuri și training-uri
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?