The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

cartepedia.ro

Suntem Dconcept, un brand international, o firma de arhitectura, un grup de business-uri online, un trendsetter pe piata din Romania.

Ne marim echipa + 1 Copywriter pasionat.

Ce inseamna copywriter pentru noi?

  • pasiune pentru scris
  • creativitate si un simt dezvoltat al esteticului
  • o persoana deschisa si proactiva
  • o persoana care sa stie sa scrie CORECT atat in limba romana cat si in limba engleza (nivel mediu-->avansat)
  • dorinta de a evolua
  • o persoana implicata in fiecare zi in ceea ce face --> tot ce facem este cu simt de raspundere si cu un acut simt al
  • o persoana pozitiva, rapida si dornica de a excela

Responsabilitatile tale:

  • redactare articole, comunicate de presa in limba romana si engleza
  • postarea articole pe platformele noastre online (Wordpress si Magento) si pe retelele de socializare
  • research si prelucrare imagini pentru a ilustra articolele
  • optimizarea articolelor din punct de vedere SEO
  • administrarea conturilor de social media (domeniu fashion, interior design, jewelry)
  • contactarea si mentinerea relatiilor cu diversi influenceri in vederea promovarii brandurilor noastre

Ce oferim?

  • Posibilitatea de perfectionare si interactiune cu domenii variate in care cuvantul 'luxury' este definitoriu
  • Salariu fix
  • Bonusuri de performanță
  • Seriozitate - noi facem ceea ce spunem si nu ne incalcam niciodata promisiunile.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?