The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

f64.ro

DOINGBUSINESS este una din principalele companii locale specializate in servicii de comunicare multimedia business-to-business (portaluri de afaceri, publicatii, evenimente, servicii de marketing direct etc).

Iti oferim posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe de profesionisti cu proiecte interesante in domeniul comunicarii B2B. Cu o experienta de pesteani de activitate pe piata de comunicare, DOINGBUSINESS si-a creat reputatia unei companii serioase, care pune accent pe calitatea si profesionalismul serviciilor oferite clientilor si partenerilor sai, care formeaza si stimuleaza angajatii sa se dezvolte pe plan profesional.

Cerinte

  • Sa iti placa sa vorbesti si sa comunici usor cu ceilalti;
  • Sa ai cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si de navigare online;
  • Sa fii orientat catre client si atent la detalii;
  • Sa iti doresti sa inveti permanent lucruri noi;
  • Sa ai spirit de echipa;
  • Sa ai abilitatea de a negocia si de a convinge;
  • Sa privesti fiecare proiect ca pe o oportunitate de dezvoltare.

Responsabilitati

  • Sa comunici la telefon, insa nu oricum, ci cu scopul de a convinge si a promova servicii sau produse ale celor mai importante companii din Romania;
  • Sa oferi informatii relevante despre evenimente de afaceri, campanii, proiecte etc;
  • Sa urmaresti in tot ce faci atat calitatea, cat si realizarea target-ului stabilit.

Ce iti oferim?

  • Un training complet in domeniul activitatii de contactare telefonica a reprezentantilor companiilor, de promovare a serviciilor oferite de cele mai importante companii din Romania, de colectare si actualizare a informatiilor in baza noastra de date;
  • Un program de lucru flexibil: part-time (6 ore) sau full-time (8 ore);
  • Posibilitatea de a lucra in proiecte de comunicare business-to-business pentru top 3 in IT & C, no 1 in logistica si curierat, top 3 in auto, sau alte industrii cu adevarat importante.
  • Mediu dinamic, atmosfera prietenoasa, echipa tanara;
  • Salariu fix + bonus de performanta
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?