The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

cartepedia.ro

Fișa postului, pe scurt: managerul supervizează întreaga activitate de producție și livrare a pachetelor Homefresh în Timișoara.

Dacă ne-ai văzut online până acum, știi că promovăm constant rețete pentru care poți comanda ingredientele de pe site-ul nostru, pentru a le găti mai apoi acasă. Dacă ai și testat experiența Homefresh, știi că nu se compară cu nimic în acest segment, e o experiență cu adevărat unică. Dacă n-ai apucat încă să testezi, vezi ce-au zis alții :).

Suntem încă la început de drum, dar suntem optimiști că suntem pe drumul cel bun (mai ales după ce am atras o investiție de peste 250.000 USD). Am intrat într-un ritm de creștere alert, motiv pentru care căutăm persoana potrivită care să preia coordonarea și conducerea activității de producție și livrare a Homefresh Timișoara.

Saricinile principale:

  • planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea și controlul tuturor activităților la nivel de locație;
  • menținerea standardelor de calitate Homefresh în toate activitățile specifice;
  • managementul echipei în subordine, de la selectarea personalului potrivit, la instruirea și repartizarea taskurilor zilnice în cadrul activității;
  • managementul stocului, coordonarea aprovizionării și recepția de marfă de la furnizorii noștri;
  • definirea și aplicarea proceselor și procedurilor celor mai potrivite pentru activitatea noastră.

Responsabilități ale postului:

Pe lângă responsabilitățile ce reies din sarcinile principale notate mai sus, managerul are și rolul de:

  • a ține legătura cu furnizorii și partenerii Homefresh;
  • a ne reprezenta în fața clienților noștri și a rezolva orice probleme ar putea apărea în raport cu aceștia;
  • a fi mereu focusat la cum putem îmbunătăți experiența și produsele Homefresh.

Cunoștințe necesare și calități personale:

  • cunostințe de legislație specifică domeniului alimentar și contabilitate primară;
  • gestionarea resurselor umane;
  • permis de conducere;
  • bun organizator cu rezistență mare la efort intelectual și stres;
  • spirit de observație, inițiativă și spirit comercial;
  • simț și spirit gospodăresc;
  • responsabilitate și capacitate de autoanaliză.

Lista sarcinilor și responsabilităților de mai sus nu este nicidecum una finală. Persoana potrivită înțelege, de asemenea, că absolut orice se poate învăța, dacă atitudinea este cea corectă.

Ce oferim:

  • salariu motivant cu bonusare în funcție de performanță;
  • șansa de implicare într-o companie cu aspirații de creștere națională și internațională;
  • o echipă în formare, cu un produs unic pe piața din Timișoara.

Dacă crezi că ești persoana potrivită pentru acest rol, cu siguranță vrem să te cunoaștem :). Trimite-ne un mail cu CV-ul tău și te vom contacta în cel mai scurt timp pentru a planifica un interviu.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?