The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

top-shop.ro

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii;
  • Experienta minim un an in activitati specifice - service IT, IT Hardware etc.
  • Cunostinte utilizare PC
  • Responsabil;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Punctual;
  • Capacitate de lucru cu termene limita.
  • Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate
  • Politete, ambitie, deschidere la nou

Descrierea postului:

  • predarea produselor din comenzile clientilor care vin in Showroom-ul evoMAG
  • completarea certificatului de garantie

Cerinte:

  • experienta pe un post similar constituie un avantaj;
  • cunostinte in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice (home & portable entertainment), electrocasnice
  • abilitati de comunicare si prezentare;
  • capacitatea de a lucra intr-o echipa;
  • persoana entuziasta, determinata, cu initiativa;

Descrierea companiei

Suntem echipa ce administreaza de 13 ani magazinul online www.evoMAG.ro

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?