The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

cartepedia.ro

Project manager pentru o platforma online

Descrierea jobului:

  • Creșterea și dezvoltarea unei platforme online, în colaborare cu echipa de programatori și designeri

Cerințe:

  • Experienta in domeniu, coordinarea unei echipe, lucrul cu sisteme de ticketing
  • Un background in programare sau design constituie avantaj, sau minime cunostinte in domeniile amintite
  • Pasionat de web si mobile, cu experienta in implementarea strategiilor de local marketing
  • Abilități foarte bune de comunicare orală și scrisă
  • Abilități de planificare și organizare a activităților
  • Spirit de observație, selectarea informațiilor și interpretarea obiectivă
  • Experiența cu Google Adwords constituie un plus

Beneficii:

  • Salariu negociabil în funcție de experiență
  • Mediu de lucru plăcut
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Program de lucru: 9-17

Asteptăm CV-urile dumneavoastră.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?