The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

evomag.ro

Cerinte:

  • Absolvent al unei facultati cu profil economic, tehnic
  • Cunoasterea proceselor economice dintr-o companie, in functie de specificul activitatii desfasurate, constituie un avantaj
  • Experienta pe aplicatii de tip ERP, implementare constituie un avantaj
  • Experienta ca si contabil
  • Cunostinte de MS SQL Server, constituie un avantaj
  • Atentie la detalii, aptitudini tehnice, punctualitate, seriozitate, abilitati de comunicare, atat verbal cat si scris, cu clientii si echipa
  • Cunoasterea/intelegerea circuitului de documente, marfa si servicii in cadrul unei organizatii
  • Persoana orientata spre rezultat si satisfacerea clientului
  • Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului:

  • Ofera suport si solutii clientilor privind aplicatia ERP
  • Analizeaza cerintele clientilor, implementeaza, instaleaza si configureaza aplicatia ERP conform acestor cerinte
  • Instruieste utilizatorii in ceea ce priveste exploatarea aplicatiilor
  • Asigura suport tehnic post-implementare in exploatarea aplicatiilor, rezolvand problemele legate de utlizare si functionare semnalate de client
  • Raspunde prompt la nevoile clientilor
  • Urmareste solutionarea fiecarei cerinte a clientilor de la preluare si pana la finalizarea acesteia
  • Mentine un nivel ridicat de satisfactie a clientilor.

Beneficii:

  • Te ajutam sa inveti: investim in dezvoltarea ta profesionala
  • Aceasta pozitie te va ajuta sa iti dezvolti simultan abilitatile de comunicare, cunostintele economice si cele din domeniul IT
  • Oferim bonusuri de performanta, dar te si ajutam sa te bucuri de evenimentele speciale din viata ta
  • Avem sediul la 5 minute distanta de statia de metrou Politehnica, dar chiar si asa iti decontam transportul
  • Cel putin 1 data/an plecam in team-building.

Descrierea companiei:

Pluriva este o companie IT furnizoare de solutii informatice complete: ERP, dezvoltare software si servicii informatice de business. Scopul Pluriva il constituie eficientizarea modelului de business al clientilor si cresterea performantei si profitabilitatii acestora. Valorile definitorii ale firmei sunt: Inovatia, Flexibilitatea, Profesionalismul si Spiritul de echipa.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?