The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

cartepedia.ro

Cerințe minime:

  • Experiență anterioară pe un post similar - constituie un avantaj;
  • Bun organizator, automotivat și proactiv;
  • Cunoștințe de operare MS Office (Word, Excel, navigare internet, etc);
  • Orientare către client și capacitatea de a găsi rapid soluții;
  • Bune abilități de comunicare și prezentare a informației;
  • Bune abilități de lucru în echipă;
  • Persoană responsabilă, punctuală, flexibilă.

Descrierea jobului:

  • Preluarea apelurilor clienților conform procedurilor și standardelor interne ale companiei și transmiterea cererilor către consultanții imobiliari;
  • Inițierea apelurilor pentru furnizarea diferitelor informații;
  • Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
  • Identificarea nevoilor clienților și găsirea soluțiilor potrivite;
  • Înregistrarea informațiilor în baza de date, utilizând programe specifice;
  • Înregistrarea și arhivarea contractelor clienților;
  • Respectarea termenelor limită și a procedurilor companiei.

Oferim:

  • Spațiu de lucru modern;
  • Lucru într-o echipă tânără, ambițioasă și cu scopuri comune;
  • Program de lucru full time, 8 ore/zi luni până vineri;
  • Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională;
  • Salariu atractiv.

Despre noi:

SVN ROMANIA este o companie de consultanță imobiliară care deține cel mai mare portofoliu de locuințe pe piața veche, cât și locuințe noi, în cadrul unora dintre cele mai cunoscute ansambluri rezidențiale din București și Ilfov. Calitatea, expertiza, responsabilitatea și eficiența se văd în rezultate. Suntem mai mult decât o resursă online de proprietăți imobiliare, având în spate un know-how al pieței imobiliare de peste 15 ani.

Decizia locuirii într-o anumită proprietate, fie că este vorba de cumpărare sau chirie, se face mai ușor cu ajutorul informațiilor pe care le punem la dispoziție.

SVN ROMANIA vă oferă detalii despre cele mai noi proprietăți aflate pe piață, disponibilități, prețuri sau despre împrejurimile locațiilor alese. În plus, vă punem în legătură cu experimentații noștri reprezentanți de vânzări care vor fi alături de voi de la primul pas, oferindu-vă soluții optime și îndrumarea necesară.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?