The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

evomag.ro

Salut!

Cautam un om dedicat, perseverent, cu initiativa si experienta in agentie de marketing online minim 2 ani

Iata mai jos mai multe detalii despre post:

Descrierea postului / Responsabilitati:

  • Vanzare de servicii de marketing online (optimizare SEO, gestiune campanii de tip PPC - Google, Facebook, LinkedIn, dezvoltare web (site-uri de prezentare si de comert electronic, aplicatii web specifice), identitate vizuala, email marketing)
  • Prospectarea pietei si contactarea clientilor potentiali
  • Prezinta, promoveaza si vinde serviciile companiei
  • Account management, suport in derularea proiectelor din portofoliu
  • Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti
  • Participarea la evenimente specifice, pregatirea de campanii de marketing pentru atragerea de clienti sau consolidarea unor relatii de afaceri

Cerinte:

  • Experienta minim 2 ani in vanzari si de preferat in agentie de marketing online
  • Studii superioare finalizate
  • Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor, autodidact si orientare catre rezultate
  • Putere de convingere, pentru a putea promova in mod eficient produsele firmei noastre
  • Dorinta de autodepasire, atitudine pro-activa
  • Comunica excelent, este flexibil si lucreaza bine atat individual cat si in echipa
  • Socializare si abilitati de networking

Ce iti oferim?

  • Salariu fix, bonuri de masa, bonus corelat cu performanta in vanzari
  • Mediu de lucru placut
  • Locatie centrala
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?