The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

evomag.ro

CERINȚE:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară
  • Atestat Inspector Resurse Umane;
  • Cunoștințe avansate de legislație a muncii
  • Prezintă avantaj cunoașterea soft-ului de contabilitate Saga
  • Excelente abilități de comunicare și organizare, nivel înalt de implicare și responsabilitate
  • Atitudine pro-activă
  • Rigurozitate în respectarea cu acuratețe a termenelor limita și a sarcinilor

RESPONSABILITĂȚI:

  • Organizează procesul de recrutare și selecție de personal pentru locurile vacante
  • Întocmește și gestionează documentele necesare pentru încheierea/modificarea/încetarea contractului individual de muncă utilizând software-ul de contabilitate, Saga
  • Menține legătură cu medicul de Medicină Muncii, ITM, SSM
  • Pregătește modificări ale contractele individuale de muncă (acte adiționale contracte, decizii, incetari contracte, suspendări contracte etc.) în termenele legale și actualizează în permanentă baza de date conform modificărilor, pentru a avea o evidență clară a informațiilor legate de personalul angajat
  • Întocmește și transmite Registrul general de evidență a salariaților
  • Întocmește documentele necesare convocărilor și abaterilor disciplinare ale salariaților
  • Întocmește și verifică pontajului lunar, înregistrează concediile de odihnă, concediile medicale, operareaza reținerile/popririle și transmite adresele de răspuns către instituiile aferente
  • Listează și eliberează fluturașii de salariu personalului societății
  • Realizează regulamentul de ordine interioară și contractul colectiv de muncă
  • Depune constant dosarul de recuperare a sumelor pentru concediile medicale la Casa de Sănătate Timiș
  • Demarează acțiuni pentru motivarea angajatiilor
  • Urmărește și identifică nevoia de training pentru fiecare departament
  • Construiește și implementează un plan de evaluare a angajaților

BENEFICII:

Pachet salarial motivant, mediu de lucru plăcut și contract pe perioadă nedeterminată.

Restart Energy One S.R.L. este un furnizor integrat de energie electrică și gaze naturale care este determinat să faca o schimbare substanțială pe piața din România oferind consumatorilor casnici și noncasnici posibilitatea să economisească dublu cu cele mai mici prețuri la energie și gaze furnizate în condiții de transparență și respect pentru client și zero birocrație.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?