The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

evomag.ro

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Desfasurarea activitatii intr-un mediu placut, cu suport si sustinere din partea unei echipe prietenoase
  • Training on the job, perspective de dezvoltare profesionala
  • Cariera pe termen lung, intr-un mediu de lucru sigur, bazat pe corectitudine, respect si loialitate

Cerinte:

  • Studii superioare de specialitate
  • Cunostinte de legislatie financiar - contabila si fiscala
  • Cunostinte operare PC (office, internet) si a unor programe contabile
  • Abilitati de organizare si relationare
  • Persoana responsabila, serioasa
  • Experienta anterioara intr-un post similar constituie un avantaj
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu

Descrierea postului:

  • evidenta contabila completa
  • intocmirea si verificarea declaratiilor lunare ( incl. decl.390,394 ) si a decontului de TVA
  • reprezentarea societatii in relatia cu administratia financiara
  • diverse rapoarte, la cerere
  • Inregistreaza cronologica a documentele financiar-contabile in contabilitatea societatilor comerciale din diverse domenii de activitate ( achizitii, vanzari, casa, banca, stocuri, mijloace fixe si amortizari, salarii, impozite si taxe, deconturi, inchiderea conturilor )
  • Urmareste soldurile contabile : clienti , furnizori, banca, salarii
  • Declaratii, gestiuni, salarizare, relatii cu institutiile abilitate ale statului, consultanta financiara si fiscala
  • Intocmeste ordine de plata
  • Analiza pe baza de balanta
  • Intocmire Bilant
  • Relatia cu clientii
  • Consultanta pentru clienti

Asteptam CV-urile Dumneavoastra!

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?