The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

top-shop.ro

Responsabilitati:

  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu furnizorii interni și externi;
  • Evaluarea și negocierea ofertelor recepționate și stabilirea termenilor contractuali;
  • Efectuarea comenzilor de achiziție;
  • Verificarea conformității fiecărei livrări de la furnizori din punct de vedere al cantității, al calității și al prețului stabilit;
  • Evaluarea tendințelor pieței;
  • Întocmirea raportelor de achiziții

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare;
  • Experiență în domeniul achiziţiilor și / sau transporturilor constituie avantaj;
  • Cunoștințe limba engleză nivel avansat;
  • Bune abilități de comunicare, negociere, gândire analitică, proactivă și muncă în echipă;
  • Cunoștințe Microsoft Word, Excel și Outlook

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Tichete de masă
  • Bonusuri de sărbători, în funcție de performanțe
  • Asigurare medicală privată in functie de vechime
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?