The 7 Habits of Highly Effective People
Castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People!

Aplica la orice anunt pana pe 27 februarie si poti castiga cartea The 7 Habits of Highly Effective People, scrisa de Stephen Covey, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

evomag.ro

S.C. SEDCOM LIBRIS S.A. Iasi angajează instructor carte. Candidatul ideal este pasionat de lectură, iubește cărțile, este un perfecționist și o persoană comunicativă si plăcută. Toate acestea sunt foarte importante pentru noi, de aceea vrem să împărțim cu tine motto-ul nostru; ''Cartea este o pasiune, iar pasiunea se împarte..."

Cerinte:

  • studii superioare Marketing/ umaniste;
  • bune abilități de comunicare;
  • abilități în vanzăre, negociere și promovare a produselor companiei;
  • abilități în planificare și organizare;

Responsabilități:

  • analizează și selectează pentru difuzare editurile de prestigiu, care și-au făcut un bun renume pe piață pentru a face contracte și a aduce în librării cartea solicitată;
  • negociază contractele de difuzare și de consignație cu furnizorii;
  • centralizează comenzile făcute de librării și le dimensionează în funcție de anumiți indicatori economici și socio-culturali;
  • împreună cu editurile programează și organizează lansările de carte.

Beneficii:

  • un pachet salarial atractiv cu bonusuri de performanță în funcție de rezultatele librăriei;
  • un loc de muncă stabil dacă demonstrezi că ești omul potrivit la locul potrivit;
  • dezvoltare pe plan personal și profesional;
  • condiții de muncă plăcute.

Așteptăm CV-urile dvs.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?